colostrum immuunsus
Toodetud Eestis, lehma esimesest piimast, mida lehm annab oma vastsündinule esimese 24 kuni 48 tunni jooksul pärast sündi. Ternespiim kogutakse kokku Eesti lehmadelt.
Ternespiima bioaktiivsed komponendid tugevdavad mitmekülgselt organismi immuunsüsteemi, aitavad edukalt võidelda nakkushaigustega, kiirendavad vigastuste ja haavade paranemist, soodustavad lihaste kasvu, tugevdab ja aitab parandada luid jne. Ternespiimas on tavapiimaga võrreldes ligikaudu kaks korda kõrgem kuivaine- ja umbes viis korda kõrgem valgusisaldus.

Poegimisjärgne ternespiim sisaldab Immuunglobuliine  5–10% (tavapiimas 0,06%). Immuunglobuliinid ehk antikehad kaitsevad organismi paljude üldlevinud bakter- ja viirusnakkuste eest. Ternespiima antikehad toimivad tõvestavate mikroobide vastu mitte ainult vasikatel, vaid ka inimestel ja teistel imetajatel. Enne antibiootikumide avastamist kasutati ternespiima mitmesuguste nakkushaiguste raviks ja nende ennetamiseks. Olulised suure kontsentratsiooniga bioaktiivsed koostisosad ternespiimas on veel laktoferiin, mis tugevdab immuunsüsteemi; kasvuhormoonid ning kasvufaktorid, mis soodustavad organismi kudede taastumist, haavade paranemist ja limaskestade arengut.Veise ternespiim on bioloogiliselt transformeeritav (teisendatav) kõikidele imetajatele, kaasaarvatud inimesele. Uurimistööd näitavad, et kõik liigid k. a. inimene, saavad kasu veise ternespiima immuunsust stimuleerivatest omadustest, ilma et oleks täheldatud selle allergilisi või anafülaktilisi reaktsioone. Ternespiima kasutamine sadade aastate jooksul ja rohkem kui 1000 kliinilist uuringut on näidanud, et ternespiim on täiesti ohutu, ilma ravimile omaste reaktsioonideta ja kõrvalmõjudeta, ja seda mistahes koguste tarvitamisel (Rona, Z. Hippokrates 09.2004).

Külmkuivatatud ternespiimapulber 50g 

Netokaal – 50g
Pakend – 13x5x20cm
Koostis- 100% lehma ternespiim
Toitumisalane teave - 100g toodet sisaldab keskmiselt: 2030 kJ / 522 kcal, rasvad 23g, millest küllastunud rasvhapped 15g , süsivesikud 11g, millest suhkrud 11g, valgud 57g.
Säilitamine: toatemperatuuril, kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!
  • 100% ternespiim – ei sisalda säilitusaineid ega lisaaineid ja on e-ainete vaba
  • ternespiim on Eesti supertoit, mis sisaldab palju antioksüdante, vitamiine, mineraale, ensüüme ja aminohappeid ning on looduslik immuunsüsteemi tugevdaja
  • Hoia ennast ja oma Lemmikut !

Segada põhitoiduga või raputada sellele. Päevane kogus on soovitav, loomast sõltumata, 0,2 g / 5 kg kehamassi kohta.

Lisa ostukorvi12 €