Hooldus ja kasutamine

Koerapesad on valmistatud ainult ülikvaliteetsetest pehme mööbli kangastest, kasutades UpCycling meetodit! PETMILO pesad näevad ka aastate pärast ilusad ja vormis välja !

AquaClean kangas on mööblikangas, millelt saab lihtsalt ja kiiresti eemaldada plekid vaid veega. Lisaks on kangad äärmiselt kulumis-ja pleekimiskindlad. Kuna AquaClean kanga kiude ümbritseb spetsiaalne molekulide kiht, siis mustus ei pääse kanga kiududesse ja plekke on lihtne veega välja puhastada. Spetsiaalne töötlus tõrjub baktereid, tolmulesti ja seeneeoseid ega lase neil kangas paljuneda. Antibakteriaalne omadus säilib isegi siis kui kangast pesta pesumasinas. Töötlus on ökoloogiline ja kahjutu.

Lihtne puhastada:

AquaClean tehnoloogia võimaldab pea kõikide plekkide, nagu näiteks veini-, kohvi-, toidu- ja vildikaplekkide, puhastamist lihtsalt veega! Seepi ja puhastusaineid ei pea kasutama. Eemalda kogu kangale läinud lahtine mustus -  kalla kangale vett otse pudelist või kasuta selleks niiske lapi abi. Vajuta plekile ja hõõru õrnalt ringkujuliste liigutustega. Kui plekk ei eemaldu täielikult, korda protsessi nii kaua kui vaja.

Reeglina ei ole  pesa pesu vajalik. Kui siiski soovid, tegutse järgnevalt:

  • Pese pesumasinas õrnapesuprogrammil (max 30 C)

  • Ära leota

  • Ära kasuta valgendajat

  • Ära kasuta trummelkuivatit

  • Ära vääna või kruti, venita ja raputa lihtsalt kangas sirgeks

  • Ära triigi

  • Võib kasutada ka keemilist puhastust

Mustushülgava ja veekindlusega kangaste puhul kehtivad suures joones samad reeglid nagu Aquaclean kanga hooldusel.  Vajadusel võib pesta kuni 30 kraadiga, trummelkuivatus keelatud, Raputa ja venita kangas sirgeks, vajadusel võid nõrgal kuumusel triikida. Üldiselt saab hakkama ilma pesuta, niiske lapiga või aurutiga ülekäies. MUGAV HOOLDUS!

Padjasisud - kui aja jooksul sõber magab nö sisud ära, siis saab soovikorral õiges mõõdus uue sisu tellida, ainult mõne euro eest!

@2023 Petmilo  kõik õigused kaitstud.

Asukoht
Meresihi tee 19/1 Kelvingi,Viimsi vald 
74018 Eesti

Kontakt
Merle Kapper
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+372 52 02 713

Ettevõte
Carino Grupp OÜ
reg.nr.11140448
SEB EE811010220045959012
SWIFT kood (BIC)EEUHEE2X